knížka Gestalten Powder

Neohodnoceno
Značka: Gestalten
1 190 Kč –16 %
knížka Gestalten Powder
1 190 Kč –16 % 990 Kč
Skladem

Powder

SNOWSPORTS IN THE SUBLIME MOUNTAIN WORLD
 

Připravte se na sjezdovky s časopisem Powder, který představuje nejlepší světové destinace pro lyžování, snowboarding a další. Tato vizuálně úchvatná kniha, vytvořená ve spolupráci s Red Bullem, vás vezme na cestu po dechberoucích krajinách, od ikonických míst po skryté klenoty, a odhalí čistou, kontemplativní krásu zasněžených hor.

Díky kombinaci akčních snímků, na nichž jsou zachyceni slavní sněhoví sportovci, a kontemplativních záběrů přírody zachycuje Powder vzrušující spojení prostoru a sportu. Prozkoumejte Alpy, Skandinávii, Severní Ameriku a Asii prostřednictvím jejich jedinečných přírodních divů a zároveň se spojte se špičkovými sportovci, kteří zdolali nejnáročnější sněhové pláně světa.

Kromě toho, že je Powder pastvou pro oči, je také inspirativním průvodcem, který poskytuje praktické tipy, mapy a informace o cestování, které vám pomohou naplánovat vaše dokonalé sněhové dobrodružství. Ať už jste zkušený profesionál, nebo nadšenec, který se sněhovými sporty začíná, tato kniha vás nadchne vzrušením a krásou zimních sportů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Editors: gestalten & Benevento
Features: Full color, hardcover, stitch bound, 256 pages
Format: 30 × 27 cm

Gestalten je mezinárodní nakladatelství, které spolupracuje s nejzajímavějšími světovými tvůrci a snaží se dokumentovat a předvídat zásadní pohyby v architektuře a interiérech, designu a módě, útěku a mobilitě, cestování, jídle a nápojích, jakož i ve vizuální kultuře.
Gestalten, který zkoumá kreativitu ve všech jejích podobách, je známý a oblíbený miliony lidí po celém světě díky své jedinečné optice napříč tištěnými i digitálními médii. gestalten také vydává ilustrované knihy pro děti prostřednictvím svého imprintu Little gestalten.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz