Gestalten The Getaways

Neohodnoceno
Značka: Gestalten
1 090 Kč
Skladem

DODÁVKY A ŽIVOT V PŘÍRODĚ

Co kdybyste mohli každý den odhrnout oponu a naskytl se vám nový pohled? Nazvat Alpy svou kanceláří? Vydat se na pár dní do rozlehlých písečných dun Sahary a užít si naprostý klid? Ponořit se do Středozemního moře kterýkoli den v týdnu? A se západem slunce se vrátit do pohodlí svého kompaktního kočovného domova?

Getaways je sborník nejúchvatnějších dodávek a čtyřkolových obydlí na světě, který ukazuje, že domov je opravdu tam, kde ho zaparkujete. Nechte se inspirovat kreativním vybavením vlastního dobrodružství s dodávkou a připojte se k cestě s ilustrovanými mapami, které vás zavedou přes zasněžené horské průsmyky i po prosluněných cestách k oceánu. Život v dodávce je pohyb pro všechna roční období, takže odhoďte okovy moderního života a vydejte se s námi na otevřené cesty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Redakce: Gestalten
Obsahuje: plnobarevná, pevná vazba, 288 stran
Formát: 21 × 26 cm, 8 ¼ × 10 ¼ palce

Gestalten je mezinárodní nakladatelství, které spolupracuje s nejzajímavějšími světovými tvůrci a snaží se dokumentovat a předvídat zásadní pohyby v architektuře a interiérech, designu a módě, útěku a mobilitě, cestování, jídle a nápojích, jakož i ve vizuální kultuře.
Gestalten, který zkoumá kreativitu ve všech jejích podobách, je známý a oblíbený miliony lidí po celém světě díky své jedinečné optice napříč tištěnými i digitálními médii. gestalten také vydává ilustrované knihy pro děti prostřednictvím svého imprintu Little gestalten.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz