Gestalten The Surf Atlas

Neohodnoceno
Značka: Gestalten
1 250 Kč –20 % 1 000 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

The Surf Atlas

ICONIC WAVES AND SURFING HINTERLANDS
 

Surf Atlas je sbírka těch nejunikátnějších, nejneobvyklejších a nejznámějších surfařských destinací na světě. Surfujte pod polární září v Norsku, zahřejte se na rovníkových vlnách Ghany nebo roztančete svůj longboard na Waikiki. V této knize najdete vše.

Atlas surfingu je rozprostřen do šesti regionů - Afriky, Asie, Evropy, Střední a Jižní Ameriky, Severní Ameriky, Oceánie a Tichomoří - a je oslavou objevování, dobrodružství a závratné rozmanitosti našeho surfařského světa. Je na čase překonat příliv a odliv, takže se chopte prkna - surfujte!

O spoluvydavateli
Fotograf a spisovatel Luke Gartside je redaktorem časopisu Wavelength, nejdéle vycházejícího surfařského titulu v Evropě. Již více než deset let se věnuje kronikám surfařské kultury po celém světě a cestou potkává zajímavé postavy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Editors: gestalten & Luke Gartside
Features: Full color, hardcover, stitch bound, 320 pages
Format: 24 × 30 cm, 9 ½ × 11 ¾ inches

Gestalten je mezinárodní nakladatelství, které spolupracuje s nejzajímavějšími světovými tvůrci a snaží se dokumentovat a předvídat zásadní pohyby v architektuře a interiérech, designu a módě, útěku a mobilitě, cestování, jídle a nápojích, jakož i ve vizuální kultuře.
Gestalten, který zkoumá kreativitu ve všech jejích podobách, je známý a oblíbený miliony lidí po celém světě díky své jedinečné optice napříč tištěnými i digitálními médii. gestalten také vydává ilustrované knihy pro děti prostřednictvím svého imprintu Little gestalten.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz