Mineral Sunblock – 17.5g - Amazinc Skincare

Neohodnoceno
Značka: Amazinc
329 Kč
Skladem
Nejkvalitnější minerální sunblock! MINERALNÍ ŠTÍT používá speciální směs minerálů, poskytující silnou a zároveň ekologickou ochranu před UV paprsky. Je stejně šetrný k Vaší pokožce stejně tak jako k přírodě a mořskému životu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš základní MINERAL SUNBLOCK, který se snadno nanáší a odstraňuje, přesto je vysoce odolný vůči vodě. Recepturu jsme vylepšili o sloučeninu MINERÁLNÍHO ŠTÍTU (směs NON-NANO oxidu zinečnatého, oxidu hořečnatého a kaolinu), která poskytuje funkční, k přírodě šetrnou a udržitelnou ochranu před sluncem. Jako vedlejší efekt je textura Minerálního štítu sun block hladší a také snadnější nanášení a sundání. Klidně použijte náš MINERÁLNÍ Opalovací krém kdekoli na obličeji i na rtech. I když je minerální štít hladký, nesmyje se, jednoduše zůstane na obličeji, dokud ho neotřete ručníkem nebo ubrouskem. Z Francie do Indie, použijte ji při každé přestávce na světě – už vám neuniknou vlny znepokojující, pokud jste měli na tváři příliš mnoho slunce.

Vyvíjíme a vyrábíme jednoduché, přírodní a vysoce funkční kosmetické produkty, které jsou šetrné nejen k naší pleti, ale i k našemu životnímu prostředí. Nechceme zbytečně škodit našemu okolí a rádi bychom naší cestou inspirovali ostatní k ochraně toho nejdůležitějšího a tím samozřejmě myslíme naše životní prostředí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz