Mineral Sunstick 50+ SPF 30g - Amazinc Skincare

Neohodnoceno
Značka: Amazinc
389 Kč
Skladem

Žádné plastové znečištění z vašeho Minerálního sunbloku. Amazinc! Minerální tyčka je balená do kartonové tuby, aby neprdukovala odpad!

Detailní informace

Detailní popis produktu

30 gramů silného štítu. ÚŽASNÝ! SUN STICK je vážně něco mezi opalovacími krémy a těmi nejsilnějšími v našem portfoliu. Sun Stick je prostě extra silná ochrana pro extra dlouhé sezení pod silným slunečním světlem. Složení SUN STICK je silnější, aby zůstalo nalepené, i když se omylem dotknete obličeje nebo si otřete nos. Do naší SUN STICK jsme přidali sloučeninu MINERAL SHIELD (směs oxidu zinečnatého, oxidu hořečnatého a kaolinu), která poskytuje funkční, k přírodě šetrnou a udržitelnou ochranu před sluncem. SUN STICK je nyní hladší pro aplikaci na váš obličej. Baleno v kartonové tubě
ÚŽASNÉ! SUN STICK je dokonalou směsí funkční a udržitelné sluneční ochrany a obalů s téměř nulovým odpadem! Složení: mandlový olej, olivový olej, včelí vosk, vit. E. Rozmarýnový olej, kakaový prášek (béžová barva), MINERAL SHIELD (směs NON NANO oxidu zinečnatého, oxidu hořečnatého a kaolinu)

Vyvíjíme a vyrábíme jednoduché, přírodní a vysoce funkční kosmetické produkty, které jsou šetrné nejen k naší pleti, ale i k našemu životnímu prostředí. Nechceme zbytečně škodit našemu okolí a rádi bychom naší cestou inspirovali ostatní k ochraně toho nejdůležitějšího a tím samozřejmě myslíme naše životní prostředí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz