Oru Kayak Beach LT

11 hodnocení
Značka: Oru Kayak
32 900 Kč
Skladem

Když jsme začínali s Oru Kayak, chtěli jsme udělat sport v přírodě přístupnější. Model Beach je naše nejjasnější vyjádření tohoto cíle. Jsme si stoprocentně jisti, že Beach, je nejjednodušší skládací kajak na světě, jeho složení zabere pouhé 3 minuty. Se svojí šířkou 71 cm, jde o velmi stabilní skládací kajak. V roce 2017 jsme předělali kokpit kajaku, aby se do kajaku lehce vešel kajakář každé velikosti a šíře. Beach je perfektní pro spontánní výlety a pro legraci, kterou si s ním užije celá rodina. Přestože je to naše nejjednodušší loď, stále je velmi solidně postavená a ctí ty nejvyšší standardy odolnosti a kvality. Vyrobeno v San Franciscu, Californii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oru Kayak Beach LT je ideální pro zábavné, snadné a nenáročné pádlování. Náš nejnovější model se ještě snadněji sestavuje a používá - a navíc byl doplněn o parádní potisk inspirovaný písečnými vlnami. Díky stabilnímu tvaru trupu a prostornému kokpitu je Beach LT ideální pro začátečníky, aniž by to bylo na úkor rychlosti a obratnosti. Vezměte si originální origami kajak na celodenní výlety, pikniky a mírné pádlování na hladké vodě.

Kajak origami s otevřeným kokpitem o délce 368 cm, který se složí do velikosti gaučového polštáře. S hmotností 11,3 kg je o polovinu lehčí než tradiční kajak. Je dostatečně kompaktní, abyste ho mohli uložit do kufru, skříně, lodi nebo garáže. Díky balení Oru Pack ho můžete odbavit i v letadle nebo se vydat na túru do vzdálených vod.

Beach LT je navržen pro hladkou a klidnou vodu. Velký otevřený kokpit je ideální pro pádlování se psem, malým dítětem nebo chladicí box na rybaření. Je stabilní a skvěle drží stopu, takže je skvělou volbou pro začínající kajakáře a začátečníky - ale je dostatečně sportovní i pro zkušené kajakáře.

Naše lodě jsou lehké, ale mimořádně pevné. Jsou vytvořeny z 5 mm dvouvrstvého, na zakázku extrudovaného polypropylenu s 10letou UV úpravou. V překladu? Kajaky Oru jsou neuvěřitelně odolné proti propíchnutí + oděru a jsou vyrobeny tak, aby vydržely. Vydrží klouzání po kamenech, nárazy do překážek a desetitisíce skládání.

Hmotnost: 25 liber (11,3 kg)
Délka: 12'1" (368 cm)
Šířka: 29" (74 cm)
Kabina: 24" x 69" (61 x 175 cm)
Úložný prostor: 140 litrů
Maximální výška pádlujícího: 198 cm
Nosnost: 136 kg (300 liber)
Schránka na kajak: Rozměry: 33" x 12" x 29" (84 x 31 x 74 cm)
Přepravní krabice: Rozměry: 35" x 15" x 31" (89 x 41 x 79 cm)
Doba sestavení: 5-10 minut

 
 

 

Z KRABICE NA LOĎ ZA PÁR MINUT

Vyrábíme nejinovativnější přenosné lodě na světě – skládací flotilu navrženou s ohledem na jednoduchost, svobodu a radost. Naše kajaky jsou sbalitelné a kompaktní, ale nikdy neslevují z hlediska odolnosti nebo výkonu – a jsou stejně nenáročné na oči jako na vodě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz