Oru Kayak Haven

Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Orukayak
50 590 Kč –11 % 44 890 Kč
Skladem

POZOR!! Nově si můžeš Oru Kayak Haven i půjčit. Cena je 490Kč/den a pokud se ti kajak zalíbí a budeš si ho chtít koupit, půjčovné Ti od ceny kajaku odečteme! Pro více info napiš na info@roam.cz nebo zavolej na 773604080.

Haven je první skládací deblkajak (kajak pro dva) na světě. Může se pochlubit dokonalým výkonem a úžasnou skladností. Zároveň je také nejvšestrannějším kajakem z naší nabídky. V kajaku můžete jet 2 dospělí a 2 děti, popřípadě vyrazit s pejskem nebo pokusit štěstí při rybaření… Přehozením pár přezek z kajaku vytvoříte kajak s pouze jedním místem.

Haven kombinuje rychlost složení modelu Beach LT s výkonem a rychlostí Coast XT. Je to zkrátka loď nekonečných možností!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Haven TT je skládací tandem pro dva s dokonalým výkonem a bezkonkurenční přenosností. Nyní je vybaven mimořádně pevnými popruhy, přezkami a zesílenými kolejnicemi pro uložení nejrůznějšího příslušenství - a také novým vzorem potisku, který připomíná klasické outdoorové vibrace. Pádlujte s rodinou, přáteli nebo psem. Nebo ji přestavte na singl - prostě proto, že můžete! je to originální origami loď s nekonečnými možnostmi.

Tandemový kajak o délce 490 cm, který se složí do skladné krabice. S hmotností 18,6 kg je tento origami kajak o polovinu lehčí než tradiční dvojkajak. Je dostatečně kompaktní, abyste ho mohli uložit do skříně a převážet v autě.

Haven TT je nejstabilnější kajak v naší nabídce - berte ho jako pevnou platformu pro všechny druhy zábavy na vodě. Jeho univerzální kolejnicový systém dokáže pojmout nejrůznější příslušenství pro rybaření, fotografování nebo jen držení studeného nápoje. Je to skvělá loď pro pádlery všech schopností a věku.

Naše origami kajaky jsou lehké, ale mimořádně pevné. Jsou vytvořeny z 5 mm dvouvrstvého, na zakázku extrudovaného polypropylenu s desetiletou UV úpravou. V překladu? Kajaky Oru jsou neuvěřitelně odolné proti propíchnutí + oděru a jsou vyrobeny tak, aby vydržely. Vydrží klouzání po kamenech, nárazy do překážek a desetitisíce skládání.

Hmotnost: 41 liber (18,6 kg)
Délka: 16'1" (490 cm)
Šířka: 33" (84 cm)
Kokpit: 20" x 91" (51 x 231 cm)
Maximální výška pádlujícího: 198 cm (6'6")
Nosnost: 500 liber (226 kg)
Krabice na kajak: 34" x 17" x 29" (86 x 43 x 74 cm)
Přepravní krabice: 35" x 18" x 31" (89 x 46 x 79 cm)
Doba sestavení: 10-15 minut

 

 

 

Z KRABICE NA LOĎ ZA PÁR MINUT

Vyrábíme nejinovativnější přenosné lodě na světě – skládací flotilu navrženou s ohledem na jednoduchost, svobodu a radost. Naše kajaky jsou sbalitelné a kompaktní, ale nikdy neslevují z hlediska odolnosti nebo výkonu – a jsou stejně nenáročné na oči jako na vodě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz