Oru Kayak Inlet

Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Orukayak
25 490 Kč –10 % 22 900 Kč
Skladem

Oru Kayak Inlet je nejlehčí, nejpřenosnější a nejsnadněji sestavitelný skládací kajak, který jsme doposud vyrobili - origami kajak pro každého. Navržený pro klidnou vodu, je hravý a lehký - a směšně rychle se sestavuje. Je to nejmenší z našich modelů a proto ho můžete skladovat téměř kdekoliv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oru Kayak Inlet je nejlehčí, nejpřenosnější a nejsnadněji sestavitelný skládací kajak - origami kajak pro každého. Je navržen pro rovnou vodu, je hravý a lehký - a jeho sestavení je směšně rychlé. Díky nejmenší krabici ze všech našich modelů ho můžete uložit téměř kamkoli.

Kajak o délce 295 Cm, který se složí do neuvěřitelně kompaktní krabice. Při hmotnosti 9 Kg váží tento origami kajak polovinu tradičního kajaku. Je dostatečně kompaktní, abyste ho mohli uložit do kufru auta (dokonce do dvou!) nebo kamkoli jinam. Drží stopu a ovládá se mnohem lépe než nafukovací kajaky. S obalem Oru Pack ho můžete odbavit i v letadle nebo s ním vyrazit kamkoli na túru.

Je stabilní, ale zároveň hbitý a hravý. Je určen pro použití na klidné vodě - myslete na zrcadlově hladká jezera, řeky a potoky. Jeho velký, otevřený kokpit je ideální pro pádlování se psem nebo malým dítětem - ideální pro začínající vodáky a začátečníky, ale skvělý pro každého, kdo chce mít loď na cestách.

Naše lodě jsou lehké, ale mimořádně pevné. Jsou vytvořeny z 5 mm dvouvrstvého, na zakázku extrudovaného polypropylenu s 10letou UV úpravou. V překladu? Kajaky Oru jsou neuvěřitelně odolné proti propíchnutí + oděru a jsou vyrobeny tak, aby vydržely. Vydrží klouzání po kamenech, nárazy do překážek a desetitisíce skládání.

Hmotnost: 20 liber (9 kg)
Délka: 9'8" (295 cm)
Šířka: 31" (79 cm)
Kokpit: 23" x 44" (111 x 58 cm)
Maximální výška pádlujícího: 188 cm (6'2")
Nosnost: 275 liber (125 kg)
Krabice na kajak: Rozměry: 42" x 10" x 18" (107 x 25 x 46 cm)
Přepravní krabice: Rozměry: 44" x 21" x 11" (112 x 53 x 28 cm)
Doba sestavení: 3 - 5 minut

 

 

Z KRABICE NA LOĎ ZA PÁR MINUT

Vyrábíme nejinovativnější přenosné lodě na světě – skládací flotilu navrženou s ohledem na jednoduchost, svobodu a radost. Naše kajaky jsou sbalitelné a kompaktní, ale nikdy neslevují z hlediska odolnosti nebo výkonu – a jsou stejně nenáročné na oči jako na vodě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz