Patagonia - Regenerative Organic Certified™ Cotton Hoody Sweatshirt - Black

Akce
Neohodnoceno
Značka: Patagonia
2 490 Kč –20 %
Patagonia - Regenerative Organic Certified™ Cotton Hoody Sweatshirt - Black
2 490 Kč –20 % 1 990 Kč
Vyprodáno Skladem Zvolte variantu
Varianta

Zodpovědná a nezbytná mikina s kapucí vyrobená ze 100% bavlny s certifikací Regenerative Organic Certified™, která pochází z farem dodržujících nejvyšší ekologický standard, jehož cílem je obnova půdy, dodržování dobrých životních podmínek zvířat a zlepšení života zemědělců. Tyto postupy snižují emise skleníkových plynů a mohou pomoci zachytit více uhlíku než konvenční zemědělství. Vyrobeno v továrně s certifikací Fair Trade Certified™.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bavlna s certifikací Regenerative Organic Certified™
Vyrobeno ze 100% francouzského froté bavlny Regenerative Organic Certified™ z farem dodržujících nejvyšší ekologický standard, jehož cílem je obnova půdy, respektování dobrých životních podmínek zvířat a zlepšení života zemědělců; tyto postupy snižují emise skleníkových plynů a mohly by pomoci zachytit více uhlíku než konvenční zemědělství.

Genderově inkluzivní rozměry
Navrženo tak, aby se přizpůsobilo většině typů postavy

Manžety z žebrového úpletu
Manžety a spodní lem z žebrového úpletu

Volnost pohybu
Vsazené rukávy usnadňují pohyb

Podpora lidí, kteří tento produkt vyrobili
Vyrobeno v továrně s certifikací Fair Trade Certified™, což znamená, že lidé, kteří tento výrobek vyrobili, si za svou práci zasloužili prémii.

Země původu
Vyrobeno v Indii.

Hmotnost
576 g (20,3 oz)

Patagonia, založená Yvonem Chouinardem v roce 1973, je americká oděvní společnost, která prodává outdoorové oblečení. První obchod byl otevřen v roce 1973 ve Ventuře a prodával na zakázku horolezecké vybavení, než rozšířil svou výrobní řadu o oblečení vytvořené pro jiné outdoorové sporty, jako je surfování. 

Kromě sportovního oblečení dnes Patagonia nabízí také outdoorové produkty, jako je kempingové jídlo, spací pytle a batohy. Ve snaze být udržitelnou společností představila společnost Patagonia v roce 2017 koncept ‚Worn Wear‘, který zákazníkům umožňuje vracet konkrétní položky společnosti Patagonia v dobrém stavu výměnou za nový kredit na zboží. 

Patagonia se navíc zapojila do řady kampaní za ochranu životního prostředí a politických aktivistů, včetně 1 % svých celkových prodejů ekologickým skupinám a 100 % prodejů z Černého pátku ekologickým organizacím (což dosáhlo 10 milionů dolarů). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz