Patagonia Worn Wear Field Repair Kit

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Patagonia
590 Kč
Skladem

Naše sada Worn Wear® Field Repair Kit je dostatečně malá na to, aby se vešla do peněženky, a přitom dostatečně výkonná na to, aby zachránila víkendový výlet s propáleným spacákem nebo roztrženou bundou. Vyrobeno v továrně s certifikací Fair Trade Certified™.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specifikace a funkce
Správná velikost
Tenké pouzdro velikosti kreditní karty se vejde do kapsy nebo peněženky, abyste měli opravárenské potřeby vždy po ruce.

Obsah sady
Sada obsahuje dvě šicí jehly, polyesterovou nit a převodovou pásku; s možností přidat několik dalších jehel, zavíracích špendlíků, další pásku nebo jiné předměty podle toho, co potřebujete k tomu, abyste byli v pohybu.

Peněženka pro kutily
Omotáním gumičkou si vytvoříte dokonalou peněženku na stezku

Recyklované materiály
Vyrobeno ze 100% recyklovaného polyesteru s povrchovou úpravou TPU - stejné látky, která se používá v našich brašnách Black Hole®.

Podpora lidí, kteří tento produkt vyrobili
Vyrobeno v továrně s certifikací Fair Trade Certified™, což znamená, že lidé, kteří tento produkt vyrobili, si za svou práci zasloužili prémii.

Země původu
Vyrobeno ve Vietnamu.

Hmotnost
8.5 g

Patagonia, založená Yvonem Chouinardem v roce 1973, je americká oděvní společnost, která prodává outdoorové oblečení. První obchod byl otevřen v roce 1973 ve Ventuře a prodával na zakázku horolezecké vybavení, než rozšířil svou výrobní řadu o oblečení vytvořené pro jiné outdoorové sporty, jako je surfování. 

Kromě sportovního oblečení dnes Patagonia nabízí také outdoorové produkty, jako je kempingové jídlo, spací pytle a batohy. Ve snaze být udržitelnou společností představila společnost Patagonia v roce 2017 koncept ‚Worn Wear‘, který zákazníkům umožňuje vracet konkrétní položky společnosti Patagonia v dobrém stavu výměnou za nový kredit na zboží. 

Patagonia se navíc zapojila do řady kampaní za ochranu životního prostředí a politických aktivistů, včetně 1 % svých celkových prodejů ekologickým skupinám a 100 % prodejů z Černého pátku ekologickým organizacím (což dosáhlo 10 milionů dolarů). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz