Patagonia Worn Wear Patch Kit

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Patagonia
690 Kč
Skladem

V terénu nebo na zahradě můžete snadno opravit trhliny na stanech, spacích pytlích a bundách pomocí naší sady záplat Worn Wear®. Čtyři odolné záplaty jsou vyrobeny z pásky Tenacious, která je známá svou silnou lepicí silou. Rozmarné vzory udělají z každého roztržení zábavný příběh. Vyrobeno v továrně s certifikací Fair Trade Certified™.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah sady
Sada obsahuje čtyři stránky černé pásky Tenacious o rozměrech 3" x 5" (8 x 13 cm) s různými velikostmi a tvary záplat pro upevnění vybavení.

Jednoduché opravy
Jednoduchá aplikace pomocí odlepení a nalepení, bez nutnosti šití; záplaty jsou pratelné již 24 hodin po aplikaci

Lepidlo vytváří trvalé spojení
Mimořádně silné lepidlo trvale přilne k outdoorovým tkaninám a materiálům, včetně nylonu, vinylu, gumy a plastu.

Podpora lidí, kteří tento produkt vyrobili
Vyrobeno v továrně s certifikací Fair Trade Certified™, což znamená, že lidé, kteří tento produkt vyrobili, získali za svou práci prémii

Země původu
Vyrobeno na Tchaj-wanu.

Hmotnost
26 g

 

Patagonia, založená Yvonem Chouinardem v roce 1973, je americká oděvní společnost, která prodává outdoorové oblečení. První obchod byl otevřen v roce 1973 ve Ventuře a prodával na zakázku horolezecké vybavení, než rozšířil svou výrobní řadu o oblečení vytvořené pro jiné outdoorové sporty, jako je surfování. 

Kromě sportovního oblečení dnes Patagonia nabízí také outdoorové produkty, jako je kempingové jídlo, spací pytle a batohy. Ve snaze být udržitelnou společností představila společnost Patagonia v roce 2017 koncept ‚Worn Wear‘, který zákazníkům umožňuje vracet konkrétní položky společnosti Patagonia v dobrém stavu výměnou za nový kredit na zboží. 

Patagonia se navíc zapojila do řady kampaní za ochranu životního prostředí a politických aktivistů, včetně 1 % svých celkových prodejů ekologickým skupinám a 100 % prodejů z Černého pátku ekologickým organizacím (což dosáhlo 10 milionů dolarů). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz