Sex Wax Air Freshener Grape

Neohodnoceno
Značka: Sex Wax
150 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Žádné auto se neobejde bez osvěžovače vzduchu Sexwax. Originální vůně hroznového vína.

7,6cm Průměr pro zavěšení.

Osvěžovač vzduchu můžete zavěsit i do pokojů nebo skříní, aby váš domov voněl svěže. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perfektní osvěžovač vzduchu do auta! Skvěle voní, má nejdelší výdrž na trhu a odstraňuje nežádoucí pachy.

Na začátku 70. let minulého století Zog tvaroval prkna a provozoval malý surfařský obchod v kalifornské Goletě. Osud tomu chtěl, že v budově vedle Zogova obchodu pracoval chemik Nate Skinner. Zog a Nate se dali do řeči a rozhodli se, že díky Natovu vědeckému vzdělání a Zogově surfařské minulosti jsou ideální dvojicí pro vývoj jedinečného, vysoce výkonného vosku na surfová prkna.

Během následujícího roku Nate vytvořil a upravil různé prototypy vosků, které Zog testoval a vyhodnocoval v reálných podmínkách surfování. Nakonec dospěli k receptuře, která splňovala jejich specifikace.

Když byla první várka vosku Sex Wax připravena k prodeji, Zog naložil svůj pickup Ford a vyrazil na cestu za prodejem. Několik následujících dní zastavoval ve všech surfařských obchodech od Santa Cruz po San Diego a snažil se majitele zaujmout, aby si koupili bednu vosku. Zpočátku se mnoho prodejců zdráhalo naskladnit nový vosk s "sugestivní" etiketou a bez jakýchkoli zkušeností. Několik z nich však zaujal chytlavý název a rozhodli se ho vyzkoušet.

Továrna 2Od úst k ústům se chvála nového vosku pomalu šířila po celém kalifornském pobřeží a poptávka po výrobku neustále rostla. Obchody se smíšeným zbožím a surfařské obchody, které původně odmítaly Sex Wax prodávat, nyní volaly a žádaly o zařazení na seznam podniků, které Zog navštěvoval při svých měsíčních prodejních jízdách. Brzy chtěli surfaři z východního pobřeží, států Mexického zálivu, Havaje a Japonska, aby obchody a prodejny v jejich oblastech měly Zogův vosk na skladě, a během několika krátkých let se Sex Wax dostal na celosvětový trh.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz