Women's Antonyo Marest x Trendsplant Allegra Hut T-Shirt

1 hodnocení
Značka: Trendsplant
1 090 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

**LIMITED EDITION**

Jednou z věcí, které mi časté cesty do Miami přinášejí, je naplnění mé mysli ikonami, barvami, vjemy a zážitky, které mi žádné jiné město nedokázalo poskytnout.

Právě tyto vjemy jsem zvažoval přenést do města, kde jsem vyrůstal. To, na které si vždycky vzpomenu, i když je daleko, a které má s Miami pramálo společného, pokud se na něj díváme správnou optikou.

Pomocí chromatické škály, která definuje mou práci, představují tyto barvy a tvary naše vody, východy slunce a počátky s ikonografií, která má za cíl vyznačit před a po našich plážích. Geometrický vzor černé a bílé navíc připomíná tradiční deštníky z 80. let.

Je mocné, že tyto ikony byly vytvořeny z materiálů z naší země, rukama a řemeslnou zručností lidí, kteří zde vyrostli. Cítím, že tato energie se projevuje v díle, které je pro mě nabité významem.

Tento projekt byl jedním z nejintenzivnějších, které jsem ve své kariéře řešil, s dlouhými čekacími lhůtami a neúnavnou prací od počátečního přístupu k jeho dokončení.

Vždy jsem se snažil dát Středozemnímu moři a našim plážím to, co si zaslouží. Důležité místo na mapě. Pomáhat jim dále rozšiřovat jejich výhody tím, že získají ty jedinečné atributy, které každý cestovatel hledá při návštěvě naší milované země, Alicante.

Vyrobeno v Portugalsku ze 100% organické česané bavlny.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Tričko standardního střihu s krátkým rukávem
Vysoce kvalitní, odolný sítotisk
Štítek s potiskem na krku, pro větší pohodlí
100% česaná bavlna, 160 g/m²
Pletené, barvené, stříhané, potištěné a šité 100% v Portugalsku

Antonyo měří 1,83 m a nosí velikost L.

Mladá udržitelná značka ze Španělského Alicante. V logu má slona, který symbolizuje dlouhověkost, nomádství a noblesu. Všechny tyto atributy se slučují v produktech Trendsplant. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz