Patagonia Boardshort Label Funfarer Cap - Cliffs and Waves: Utility Blue

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Patagonia
1 190 Kč
Skladem

Tato pětipanelová čepice z organické bavlny s nastavitelným zapínáním na patentky, která je vyrobena z plně sledovatelných 100% recyklovaných rybářských sítí NetPlus® společnosti Bureo, je připravena na všechno. Vyrobeno v továrně s certifikací Fair Trade Certified™.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pětipanelový design se střední korunkou
Nestrukturovaný pětipanelový klobouk se středovou korunkou.

Kšilt je vyroben ze 100% recyklovaných rybářských sítí.
Okraj je vyroben ze 100% recyklovaných rybářských sítí NetPlus®.

Potní pásek z organické bavlny
Potní pásek je vyroben z plátna z organické bavlny.

Nastavitelné zapínání na patentky
Nastavitelné zapínání na patentku

Podpora lidí, kteří tento produkt vyrobili
Vyrobeno v továrně s certifikací Fair Trade Certified™, což znamená, že lidé, kteří tento produkt vyrobili, si za svou práci zasloužili prémii.

Podpora lidí, kteří tento výrobek vyrobili
Ušito s certifikací Fair Trade Certified™

Země původu
Vyrobeno ve Vietnamu.

Hmotnost
82 g

Patagonia, založená Yvonem Chouinardem v roce 1973, je americká oděvní společnost, která prodává outdoorové oblečení. První obchod byl otevřen v roce 1973 ve Ventuře a prodával na zakázku horolezecké vybavení, než rozšířil svou výrobní řadu o oblečení vytvořené pro jiné outdoorové sporty, jako je surfování. 

Kromě sportovního oblečení dnes Patagonia nabízí také outdoorové produkty, jako je kempingové jídlo, spací pytle a batohy. Ve snaze být udržitelnou společností představila společnost Patagonia v roce 2017 koncept ‚Worn Wear‘, který zákazníkům umožňuje vracet konkrétní položky společnosti Patagonia v dobrém stavu výměnou za nový kredit na zboží. 

Patagonia se navíc zapojila do řady kampaní za ochranu životního prostředí a politických aktivistů, včetně 1 % svých celkových prodejů ekologickým skupinám a 100 % prodejů z Černého pátku ekologickým organizacím (což dosáhlo 10 milionů dolarů). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz